مرکزیومی هوتراپی ارومیه

0
27
مرکزیومی هوتراپی ارومیه
۱۰سال سابقه کاری در این زمینه
با مدیریت: آقای حسن مقدس

یومی هو تراپی یکی از شیوه های موفق درمانی طب جایگزین است که در سرزمین های شرقی برای درمان بسیاری از بیماری های جسم و ذهن مورد استفاده قرار می گیرد. این شیوه امروزه به همت درمانگران شرقی در سراسر جهان، به شیوه ای شناخته شده و کارآمد تبدیل شده است که توانایی درمان بیماری های مختلف از قبیل دیسک، تنگی کانال نخاعی، سردرد، گرفتگی و اسپاسم عضلانی، شب ادراری کودکان و… را دارد.

این شیوه درمانی در حقیقت تلفیقی از چند شیوه درمانی مختلف است که توسط «ماسایوکی» با عنوان «یومی هوتراپی» نامگذاری شده است. شیوه های درمانی کایروپرکتیک، شیاتسو، ماساژدرمانی و بازتاب درمانی از جمله تکنیک هایی است که در این شیوه درمانی مورد استفاده درمانگران قرار می گیرد.

برای آشنایی بیشتر با کاربردهای درمانی این شیوه درمانی با «سید حمید میری آشتیانی» که موفق به اخذ گواهینامه بین المللی یومی هوتراپی از کشور ژاپن و گواهینامه بین المللی رفلکسوتراپی از کشور هندوستان شده، گفت وگویی انجام دادیم تا جزئیات بیشتری درباره کاربرد این شیوه درمانی در درمان شایع ترین بیماری ها در جهان به دست آوریم.

تنگی کانال نخاع
پای پرانتزی و ضربدری
انحراف ستون فقرات
آرتروز زانو
شانه یخ زده
تنگی کانال کارپال
جابجایی لگن
دنبالچه
دیسک کمر و گردن
رگ گیری
سیاتیک
عدم تعادل
اولین مرکز رفع مشکلات ستون فقرات و اسکلت بندی بدن
یکی از روش های درمان سنتی چین ک ژاپن با استفاده از تکنیک هتی اصلاح مفاصل کایروپرکتیک،شیاتسو،رفلکسولوژی و شناخت کانالهای انرژی حیاتی بدن
یکی از کاملترین روشهای ماساژ ب نام یومیهو هست
یومیهو با بازکردن مسیرهای انرژی و رفع اشکالاتی نظیر عدم تقارن لگن،انحنای ستون فقرات و انقباضات عضلانی،تاثیرات شگرفی بر سلامتی دارد
ودرمان بیماریهای مزمنی نظیر فشار خون دیابت،آرتروز،دیسک،آسم و ….هم عملکرد بسیار مثبتی ب همراه دارد.

آدرس :ارومیه، شهرک فرهنگیان، اول خیابان شمالی، ساختمان لعل، طبقه ۶ ،واحد۷
موبایل :۰۹۱۴۳۷۳۰۸۸
تلفن :-
فکس : –
ایمیل : Moghaddas3088@gmail.com

ایام هفته صبح عصر
باز بسته باز بسته
شنبه ۹  ۲  ۴ ۸
یکشنبه ۹  ۲  ۴ ۸
دوشنبه ۹  ۲  ۴ ۸
سه شنبه ۹  ۲  ۴ ۸
چهارشنبه ۹  ۲  ۴ ۸
پنجشنبه ۹  ۲  ۴ ۸
جمعه ۹  ۱۰