«وحید بیاتلو» شامگاه دوشنبه و پس از باخت ۲ بر صفر تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر از هفته دهم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور «جام آزادگان» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ۹۰ ارومیه بازی خوب و قابل قبولی مقابل شاهین بوشهر به نمایش گذاشت و ۲ گل خورده بر روی اشتباه های فردی بر این تیم تحمیل شد.
وی با اشاره به اینکه داور این دیدار برنده اصلی مسابقه بود، ادامه داد: در فوتبال ایران رواج شده که داورها باید در جریان مسابقات کفه ترازو را به سود تیم میزبان بگیرند ولی در این دیدار مشاهده شد که داور بدون در نظر گرفتن این موضوع و با صداقت کامل بهترین قضاوت را در داخل زمین انجام داد.
سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه گفت: بازیکنانم پس از متحمل شدن گل دقیقه ۳۳ از شاهین بوشهر یک موقعیت پنالتی را کسب کردند که اگر تبدیل به گل می شد، نبض بازی را در دست می گرفتیم ولی این چنین نشد.
بیاتلو افزود: با وجود باخت در مقابل شاهین شهرداری بوشهر در مجموع عملکرد بازیکنانم رضایت بخش است و رفته رفته به هماهنگی و آمادگی لازم نزدیک می شوند.
وی هواداران تیم ۹۰ ارومیه را یار دوازدهم این تیم دانست و با قدردانی از آنان، گفت: در بازی های خانگی هزاران طرفدار فوتبال برای حمایت از این تیم به ورزشگاه تختی این شهر می آیند و با تشویق های پرشور خود انگیزه و نشاط خاصی به مسابقات می بخشند.
بیاتلو با اشاره به اینکه منابع مالی این تیم از سوی بخش خصوصی تامین می‌شود، گفت: اعتبارات این تیم بسیار محدود است و امید می رود با عنایت استاندار و مسوولان آذربایجان گامی موثر برای حل مشکلات برداشته شود.
به گزارش ایرنا تیم فوتبال ۹۰ ارومیه روز گذشته در هفته دهم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور «جام آزادگان» در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۲ بر صفر مقابل شاهین شهرداری بوشهر متحمل شکست شد تا نوار شکست ناپذیری این تیم قطع شود.
این تیم تا پایان هفته دهم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور با کسب هفت امتیاز و با احتساب یک بازی کمتر در رده سیزدهم جدول قرار دارد.
دیدار معوقه تیم ۹۰ ارومیه مقابل فجر سپاسی شیراز از هفته هشتم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور که قرار بود روز سه شنبه، ۲۴ مهر ماه گذشته به انجام برسد، هفته آینده در شهر شیراز برگزار می شود.
تیم های گل گهر سیرجان، آلومینیوم اراک، اکسین البرز، قشقایی شیراز، کارون اروند خرمشهر، مس کرمان، شاهین شهرداری بوشهر، سرخ پوشان پاکدشت، بادران تهران، فجر سپاسی، شهرداری تبریز، مس رفسنجان، ملوان بندرانزلی، ۹۰ ارومیه، خونه به خونه بابل و شهرداری ماهشهر۱۶ تیم حاضر در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور است.
امسال پس از گذشت سه دهه بار دیگر با حضور تیم ۹۰ ارومیه در لیگ دسته یک کشور، فوتبال ارومیه جان تازه ای به خود گرفته ولی این تیم برای بقا در جام آزادگان نیازمند حمایت همه جانبه مسوولان آذربایجان غربی است.
۷۱۵۶/۳۰۷۲

انتهای پیام /*

[ad_2]

گردآوری : پایگاه جامع بانک اطلاعاتی ارومیه

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here